گارانتی اصالت کالا

واچار
تامین کننده اصلی = کالای اصلی = برند اصلی
از آنجا که خط مشی واچار فقط تامین کالای اصلی و معتبر از وارد کنندگان اصلی و عمده ی کالا میباشد این اطمینان برای خریداران محترم وجود دارد که تنها و تنها نسخه ی اصلی کالا ها یی که از مبادی قانونی و توسط شرکتهای معتبر ایرانی وارد کشور شده و یا تولید شده اند در سایت قرارداده میشوند.پایبندی و تعهد به این خط مشی باعث افتخار تیم واچار بوده و برای خریداران اطمینان از انطباق کالای دریافتی با کالای نمایش داده شده در سایت واچار که نسخه ی اصلی کالا در کشور است را به ارمغان می آورد.
از آنجا که برای هر کالایی در کشور مدلهای مختلف غیر اصلی بسیاری وجود دارد (محل سودجویی بسیاری از افراد که با بهره گیری از روشهای مختلف اجبار به خرید و ارائه اطلاعات غیر واقعی و تضمین های شفاهی و واهی خریداران را مجاب میکنند) واچار یک قدم بیشتر در جهت شفافیت اطلاعات برداشته است و تمامی تامین کنندگان کالاهای خود را معرفی مینماید. این معرفی و اعلام نام تامین کننده ی کالا به جهت اطمینان واچار از منبع تامین و قیمت ارائه شده میباشد که قیمت رسمی اعلام شده از سوی تامین کننده برای کلیه شبکه های توزیع و فروش می باشد.
یادآوری 1: کلیه کالاهای ارائه شده توسط واچار با اطمینان از منبع اصلی ارائه میشود و توسط تیم واچار هیچ گونه دخل و تصرفی در کالا صورت نمیگیرد.
 یادآوری 2: از آنجا الگوی تولید در جهان تغییر یافته است خریداران محترم باید به یاد داشته باشند که ضمانت اصالت واچار اطمینان از برند اصلی و معتبر تامین کننده کالاست و نه کشور تولید کننده.لازم به توضیح نیست که بسیاری از برندهای معتبر و تراز اول جهانی کالای خود را فقط وفقط در کشور چین تولید میکنند.
واچار و گارانتی کالا
از آنجا که واچار کالاهای خود را  از تامین کنندگان مجاز اصلی کالا تهیه میکند گارانتی کالاها نیز قابل اطمینان و اصلی میباشد. اما ذکر این نکته لازم است که مسئولیت کلیه مسائل و مشکلاتی که متوجه کالا شده باشد با شرکت گارانتی کننده است . از آنجا این اطلاعات به طور شفاف در اختیار خریداران محترم قرار میگیرد واچار هیچ گونه مسئولیتی در قبال این مسایل ندارد.صلاحیت و مسئولیت نشخیص مشکل تحت پوشش گارانتی و یا عدم آن در حوزه اختیارات تامین کننده و گارانتی کننده کالاست.
در ضمن ضمانت بازگشت تا 7 روز کالای استفاده نشده  نیز منوط به نحوه ی فروش و سیاستهای تامین کننده میباشد که البته محصولات بهداشتی و آرایشی به هیچ وجه شامل این موضوع نمیشوند.
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing