روش های پرداخت

روش‌های پرداخت
شاید یکی از نگرانی ها در خرید های اینترنتی روش پرداخت یا اطمینان از دریافت کالا باشد. بدین منظور فروشگاه اینترنتی واچار برای رفاه حال مشتریان و احترامم به تمامی سلیقه ها و درخواستها کلیه روشهای پرداخت هزینه کالای خریداری شده را در دستور کار خود دارد.این روشها عبارنتد از
1. پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی
2. پرداخت کارت به کارت
3. پرداخت از طریق کارتخوان(پوز) سیار در محل
4. پرداخت نقدی در محل
5. واریز به حساب
1- پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی
پس از ثبت سفارش در قسمت یاداشت ها میتوانید درخواست خود مبنی بر پرداخت آنلاین را درج نمایید. پس از ثبت سفارش کارشناسان ما به منظور تنطیم زمان ارسال و سایر مشاوره های احتمالی با شما تماس خواهند گرفت،در صورت درخواست پرداخت آنلاین درگاه اینترنتی پرداخت برای سفارش شما باز خواهد شد.
پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
با توجه به زیرساختهای پرداخت آنلاین در کشور امنیت پرداخت و اطلاعات درج شده توسط بانک پذیرنده تضمین شده است.


با چه کارتهایی میتوام پرداخت اینترنتی انجام دهم؟
کاربران محترم فروشگاه اینترنتی واچار می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. اعم از ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین یا هر کارت بانکی دیگری که دارای رمز اینترنتی باشد.
- چه اطلاعاتی برای پرداخت اینترنتی نیاز دارم؟
1- شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای کلیه پرداخت های اینترنتی رمز دوم یا رمز اینترنتی فعال لازم است.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، رمز 4 رقمی کارت بانکی شما نیست و این رمز در خرید های اینترنتی از شما پرسیده نمیشود! اگر رمز اینترنتی کارت شما در هنگام صدور از بانک در احتیار شما قرار نگرفته میتوانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

3- کد CVV2
همان کد ۳ یا ۴ رقمی که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانکی درج می‌شود .این کد ‌‌‌به ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد برای کارتهای بانک ملی 4 رقمی و برای سایر بانکها 3 رقمی میباشد

4- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی اکثر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.2- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان یا تمایل پرداخت اینترنتی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های زیر کارت به کارت نمایند. برای این کار میتوانید وجه سفارش را از هر طریقی که برای شما مقدور است مانند خودپرداز ها یا نرم افزارهای همراه بانک یا اینترنت بانک خود (سایت بانک ) پرداخت نمایید.

شماره حساب واچار :
نکات:
- در صورتی که پرداخت سفارش از طریق کارت به کارت یا اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
- سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از پنح میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، واچار این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها تهران باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.
لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
3 پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل
از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش واچار دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توانید هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید

4- پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، واچار امکان پرداخت نقدی در محل را برای سفارشهای تا 5 میلیون ریال نیز فراهم آورده است.

5- واریز به حساب
برای واریز به حساب میتوانید از هر روشی که برایتان مقدور است مثل اینترنت بانک،همراه بانک یا پرداخت حضوری استفاده کنید .
تعدادی از بانک های کشور امکان اینترنت بانک را به کاربران خود ارائه می دهند، شما در این روش پس از مراجعه به بانک و فعال شدن پنل خود می توانید بیشتر فعالیت های بانکی خود از جمله انتقال وجه را به صورت اینترنتی انجام دهید ، برای این کار نیاز دارید به شماره حساب و “کد شبا” دارید.
برای پرداخت اینترنتی از طریق کارت بانکی ، شما نیاز به اطلاعات زیر دارید :
- شماره 16 رقمی روی کارت
- رمز دوم یا رمز اینترنتی (قابل ایجاد توسط خودپرداز بانک صادرکننده کارت ، بخش تغییر رمز ، رمز دوم)
- کد cvv2 (کد 3-4 رقمی پشت یا روی کارت – قابلیت دریافت از طریق تعیین رمز دوم از طریق خودپرداز)
- تاریخ انقضای کارت (درج شده روی کارت)


شماره کارت : 1674-6496-1211-6274  به نام آقای ایمان رضایی

شماره حساب : 14681742630201 بانک اقتصاد نوین به نام آقای ایمان رضایی و آقای رضا کیمیاگری

شماره شبا : IR580550014681704263020001  به نام آقای ایمان رضایی و آقای رضا کیمیاگری
cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing