صندلی ماشین ایزوفیکس Jane MONTECARLO

امتیاز مورد نیاز برای خرید کالا: 1029000 دریک
516829
صندلی ماشین ایزوفیکس Jane MONTECARLO

1,029,000 تومان

-صندلی ایمنی چند گروهی ایزوفیکس (Isofix) که همزمان با رشد کودک شما بزرگ تر می شود -از 4 تا حدود 12 سال (15 – 36 کیلوگرم) -مونتکارلو آر وان یکی از راحت ترین صندلی های اتومبیلی است که تا به حال بر روی آن نشته اید. (اگر نخواهیم بگوییم راحت ترین)  به یاد داشته باشید که صندلی خودرویی که...

-صندلی ایمنی چند گروهی ایزوفیکس (Isofix) که همزمان با رشد کودک شما بزرگ تر می شود

-از 4 تا حدود 12 سال (15 – 36 کیلوگرم)
-مونتکارلو آر وان یکی از راحت ترین صندلی های اتومبیلی است که تا به حال بر روی آن نشته اید. (اگر نخواهیم بگوییم راحت ترین)  به یاد داشته باشید که صندلی خودرویی که به درستی نصب شده باشد یک صندلی ایمن است.
-گروه 2 الی 3
-برای کودکان از 15 کیلوگرم (33 پوند) – 36 کیلوگرم (79 پوند)
-تقریبا 3 الی 12 سال

-اتصالات سه نقطه ای کمربند ایمنی.
-بارکد QRگوشی های هوشمند برای ویدیو های اتصال لوازم در ماشین. فقط با اسکن بارکد راهنمای نصب و راه اندازی ویدئویی رادر گوشی های هوشمند خود، در ماشینتان مشاهده کنید!
-با تکیه بر قابلیت های استاندارد صندلی خودروی مونتکارلو، این صندلی مجهز به سیستم نگه دارنده ی ISOFIX برای پایه صندلی می باشد که با سیستم نگهداری کودک همراه است و ثبات صندلی بیشتری در اختیار می گذارد.
-مونتکارلو آر وان همچنین نمایانگر پشتی قابل تنظیمی است که می توان آن را متناسب با موقعیت های مختلف تکیه دادن تغییر داد. این مکانیزم منحصر به فرد تکیه دادن برخلاف سایر صندلی های اتومبیل موجود در بازار این اجازه را به شما می دهد تا حتی زمانی که فرزندتان هنوز در صندلی خودرو قرار دارد موقعیت تکیه دادن را تنظیم کرده و نیز قادر خواهید بود زمانی که کودک شما در مسیرهای طولانی تر خواب است بدون مزاحمتی برای او به راحتی صندلی را خم کنید.
-به دلیل اتصالات ISOFIX این صندلی نسبت به سایر صندلی های متداول گروه 2 و 3 خودروها دارای یک ویژگی امنیتی دیگری نیز می باشد: نیازی نیست زمانی که خالی است صندلی اتومبیل را ببندید چرا که همیشه به ISOFIX متصل است. این ویژگی در زمانی که فرزند خود را به مدرسه می رسانید یا مراقبین فرزندانتان بسیار مناسب است. صندلی ماشین آزاد و خالی می تواند در صورت تصادف آسیب کشنده به مسافر دیگر وارد آورد.
-سیستم تنظیم ارتفاع جدایی ناپذیر که با کشش تکیه گاه قابل تنظیم می باشد که با پهنای قابل تنظیم با استفاده از بخش زیرسری و کمری که به طرز موثری در تمامی مراحل رشد از کودک از وی محافظت می کند.
-لفافه های بزرگ جدید و بهبود یافته در اطراف زیرسری.
-پشتی مخصوص خم شدن یکی دیگر از تماس های هوشمندانه است که می تواند از حالت نشسته به یک موقعیت خمیده ی راحت تر با تماس یک اهرم حرکت کند و به کودک شما امکان خوابی توام با آرامش در مسیرهای طولانی را می دهد.
-طراحی مطابق با مهندسی محیط با دریچه های هوادهی اجازه می دهد تا اثاثه یا لوازم داخلی و فرزند شما هوایی تازه استنشاق کنند.
-سیستم مهار نوآورانه که ایمنی و حفاظت کاملی در ناحیه ی اطراف گردن در اختیار می گذارد.
-راهنمای مراقبت: نظافت تنها با اسفنج

-ترکیب پارچه: 25٪پلی آمید و 75٪ پلی استر
-اگر اتومبیل شما دارای اتصالات ISOFIX نباشد شما باز هم می توانید از صندلی خودروی مونتکارلو آروان در ماشین خود استفاده کنید. در آینده در صورت خرید خودرویی با اتصالات ISOFIX می توانید از ویژگی های آروان نیز بهره ببرید.

عمومی

نشان تجاری:
جین | Jane
کشور سازنده:
اسپانیا
رده سنی:
3 تا 12 سال

تخصصی (نوزاد)

نوع:
صندلی ماشین

نظرات کاربران

میانگین امتیاز

0 نظرات
ارزش قیمت =   
برند =   
کیفیت و طراحی =   
قابلیت و امکانات =   
سهولت کاربری =   

هیچ نظری پیدا نشد

خوبه که بدونی

بسته بندی

cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing