امتیاز وفاداری

بدون قرعه کشی،بدون محدودیت زمانی،بدون محدودیت کالا تخفیف بگیرید!

فروشگاه اینترنتی واچار در راستای تکریم و احترام به وفادارای مشتریان خود اقدام به راه اندازی سیستم امتیازدهی بر اساس فعالیت کاربران و خریداران نموده است.

یکی از بهترین سیستمهای تشویقی فروش دردنیا که در آن هر دو طرف فرآیند یعنی خریدار و فروشنده سود میکنند سیستم امتیاز وفاداری میباشد.

برتری این سیستم نسبت به قرعه کشی و سایر رویدادهای دوره ای این است که هیچ شانس و انتخابی دخیل نیست،انتخاب زمان خرید با خود خریدار بوده و نگرانی از دست دادن دوره ی تخفیف وجود ندارد و میتوان گفت همه برنده اند.

خریداران محترم در این سیستم میتوانند برای بن های دریافتی خود برنامه ریزی کنند و در مقاطع زمانی مناسب نسبت به تبدیل آن به کالا اقدام نمایند .

در این سیستم به فعالیتهای درزمینه محتوا و نظر و بررسی شما نیز امتیاز میدهیم.

تعریف:دریک

پول رایج واچار دریک است.دریک قدیمی ترین واحد پول ایران است که در زمان هخامنشیان در حدود 514 قبل از میلاد ضرب میشده است. سکه ای از جنس طلا با عیار بالا!

در واچار واحد شمارش امتیازات دریک است. و هر دریک ارزشی برابر با 1 تومان دارد.

این سیستم چگونه کار میکند؟

خیلی ساده ! دو راه برای کسب دریک در واچار وجود دارد:

الف: درج نظر و نقد و بررسی محصولات واچار

  1. به ازای هر نظر تایید شده ذیل محصول 25 دریک به شما تعلق میگیرد.
  2. به ازای نقد و بررسی تایید شده ضمن شرکت در قرعه کشی 500 دریک تعلق میگیرد.

جهت اطلاع از قوانین درج محتوا به مقاله مربوطه مراجعه نمایید یا اینجا را کلیک کنید.

ب: خرید از واچار

  1. شما از واچار بدون محدودیت خرید میکند
  2. بسته به قیمت کالا مقداری امتیاز به شما تعلق میگیرد.
  3. در خرید بعدی امتیاز ها را تبدیل به تخفیف کنید.

 

نحوه ی محاسبه امتیاز چگونه است؟

در حال حاضر امتیازی که به ازای هر سفارش به هر خریدار تعلق میگیرد معادل 1% مبلغ سفارش است. برای مثال اگر شما سفارشی با مبلغ 1.500.000 تومان خریداری نمایید، معادل 15000 امتیاز دریافت خواهید کرد.

نحوه ی تبدیل امتیاز به تخفیف چگونه است؟

امتیاز اخذ شده در پروفایل کاربری شما برای همیشه باقی می ماند. شما میتوانید در خرید یا خریدهای بعدی هر میزان از امتیاز خود را به تخفیف تبدیل کنید.

ادامه مثال: در خرید بعدی کالایی به ارزش 150 هزار تومان خرید میکنید. و در حساب کاربری خود از خرید قبلی 15.000 امتیاز دارید. اکنون شما دو انتخاب دارید

  1. انتخاب اول:شما میتوانید به سیستم بگویید چه میزان از امتیاز شما را به تخفیف تبدیل کند. برای مثال میتوانید همه ی 15000 هزار امتیاز را اعمال کنید . این امتیاز تبدیل به تخفیف شده و از مبلغ قابل پرداخت شما کسر خواهد شد . یعنی مبلغ قابل پرداخت شما معادل 135.000 هزار تومان خواهد شد.
  2. انتخاب دوم: شما میتوانید در این خرید از امتیاز استفاده نکرده، امتیاز خود را ذخیره کرده و در خرید های بعدی از آن استفاده کنید.

 

سوالات متداول

  1. آیا میتوانم در خرید جاری از امتیاز استفاده کنم؟

خیر. این سیستم در واقع طرح تشویقی برای خرید مجدد و تکریم مشتریان وفادار واچار می باشد. اما شما میتوانید امتیازات خود را ذخیره کرده و یک جا از آنها استفاده کنید.

  1. آیا امکان انتقال امتیاز به سایر کاربران وجود دارد؟

خیر .در حال حاضر این امکان وجود ندارد ولی شما میتوانید با نام کاربری خود برای دوستان و اقوام خرید انجام داده و از امتیازات تجمیعی بهره مند شوید.

  1. آیا امکان دریافت نقدی امتیاز وجود دارد؟

خیر . امتیازات فقط برای خرید مجدد قابل استفاده هستند.

cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing